Робота з простроченою заборгованістю

Нерідко виникає ситуація, коли Ваш дебітор своєчасно не здійснює платежі по кредитам, тим самим накопичуючи свої борги. Якщо Ви потрапили в подібну ситуацію, то факторингова компанія «Стандарт Кепітал» пропонує послуги по поверненню простроченої дебіторської заборгованості.

Ми працюємо в наступних сферах, які так чи інакше стосуються стягнення простроченої заборгованості: кредитування, торгові операції, страхова діяльність, фінансові операції, телекомунікаційні послуги, енергетики тощо.

Будь-які борги можна стягнути, навіть прострочені, головне знати – як

В нашій факторинговій компанії повернення простроченої заборгованості – це комплексна послуга, в яку входять наступні сервіси:

— процедура з продажу боргу;

— досудове врегулювання боргового спору;

— судове регулювання суперечок;

— робота з виконавчою службою;

— забезпечення виконання судового рішення;

— забезпечення правового та інформаційного тиску на боржника.

Звісно, далеко не в кожній ситуації стане потрібним застосовування усіх цих заходів, бо часто проблеми з неповерненням боргів вирішуються вже на досудовому етапі. Але при потребі – ми застосуємо усіх передбачених Законом заходів для досягнення потрібного Вам результату.

Виникло запитання? Дзвоніть!

Дебітори не хочуть платити по рахунках? «Стандарт Кепітал» забезпечить Вам стягнення простроченої дебіторської заборгованості, бо ми на цьому спеціалізуємось! Дзвонить прямо зараз …!

 

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *