Факторинг у Харкові

Факторинг – це ефективний інструмент, який створює комфортні умови фінансової взаємодії між покупцем та продавцем. Він дозволяє продавцеві швидко отримати гроші за товар чи послугу. З гарантією того, що клієнт не припинить платежі! Як це працює можна глянути ось тут.

Кожен виробник знає, що виробити та продати товар або послугу нерідко простіше, ніж отримати з клієнта гроші. Так ось, факторинг – це обмін майбутньої виручки на гроші відразу. Робиться це фахівцями факторингової компанії шляхом простих фінансових інструментів. Але факторинг – це не тільки гроші, але і захист на випадок, якщо клієнт раптом перестає оплачувати рахунки. А таке може статися навіть з великою і надійною компанією. Складні часи бувають у будь-якого бізнесу. За допомогою факторингу ризик неплатежу перейде з Вас на факторингову компанію (фактора), разом з правом грошової вимоги по моделі факторингу без права регресу.

Як зрозуміти, що Вам потрібен факторинг?

Універсальність і гнучкість факторингу роблять його унікальним фінансовим інструментом. Він вигідний покупцям, продавцям, кредиторам та боржникам. Звісно, в залежності від специфіки бізнесу, галузевих особистостей чи інших нюансів. Отже, як усвідомити, що Вашій компанії може бути вигідний факторинг? Наші фахівці розробили низку питань, відповідь на які допоможе Вам визначити потребу в факторингу для бізнесу:

 1. Більше 30% місячної виручки Вашої компанії припадають на одного постійного клієнта?
 2. Клієнти вимагають відстрочки платежу, яка поступово зростає?
 3. Рознесення по часу обов’язкових платежів (зарплата, податки), щоб оплатити оренду і розраховуватися з постачальниками та підрядниками?
 4. Часта затримка платежів, тому що виручка від клієнтів приходить із запізненням?
 5. Завжди не вистачає коштів на закупівлю товару для продажу або сировини для виробництва?
 6. Всі витрати скорочені до мінімуму, але бізнес все одно не зростає?
 7. Великі клієнти платять Вам, коли хочуть, а дрібні – коли зможуть?
 8. У відповідь на прохання оплатити поставку клієнти ображаються або пропонують звертатися в суд?
 9. Ви могли б легко збільшити обсяги продажів, перейшовши з передоплати на відстрочку, але не можете оцінити платоспроможність нових клієнтів?
 10. Ви відмовляєтеся від значних замовлень і не працюєте з великими клієнтами, бо ризик затримки оплати поставить ваш бізнес під загрозу?

Якщо Ви дали ствердну відповідь хоча б на половину з перерахованих питань, значить можете розглянути факторинг, як можливий інструмент для зміни ситуації у Вашому бізнесі.

Факторинг позбавляє боргів

Інший бік факторингу – це можливість позбавитися крупного боргу, врятувавши заставне майно чи іпотечну нерухомість. З допомогою факторингової компанії боржник може викупити власний борг у кредитора (банк, фінансова установа), проте зробити це дешевше, ніж сума боргу та відсотків за ним.

Зателефонуйте зараз +380638296149, і наші юристи нададуть

Вам вичерпну і безкоштовну консультацію

Також, в нашому блозі регулярно розміщуються цікаві та корисні матеріали, які допоможуть Вам в бізнесі. Зокрема, практичний порадник, як правильно обрати факторингову компанію, та низка статей про допомогу факторингу в позбавленні боргів:

 1. Позбавлення боргу за кредитом;
 2. Врятування нерухомості, що перебуває в іпотеці.

ТОВ факторингова компанія «Стандард кепітал» пропонує повний перелік послуг з факторингу в Харкові, Києві та інших містах України (за домовленістю). Головні принципи нашої роботи – прозорі  та вигідні для всіх умови, і налаштування на довготривалу співпрацю. Вичерпний перелік наших послуг, умови та ціни дивиться в цьому розділі.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *