Факторинг у Києві

Факторинг (англійською – factoring) – це фінансовий інструмент, який відкриває підприємцям низку шляхів для вигідної взаємодії з контрагентами та боржниками. Покупцеві факторинг дозволяє купувати товар або послугу з відстрочкою оплати. А продавець за його допомогою може отримати комплекс послуг: авансування виручки, захист від ризику неплатежу, збір платежів в договірні терміни або після їх закінчення, облік дебіторської заборгованості.

Все це – так званий факторинг з регресом. Якщо в покупця немає відразу всієї суми для оплати товару чи послуги, фінансування угоди здійснюється факторинговою компанією під поступку дебіторської заборгованості покупця перед постачальником. Цей спосіб мінімізує ризик несплати та створює комфортні умови для всіх учасників угоди. Наразі це одна з найефективніших систем взаємовідносин покупця та постачальника товарів.

Коли бізнесу потрібний факторинг та в чому його ефективність?

  1. Факторинг зберігає і збільшує оборотні кошти компанії. Це робиться за рахунок залучення зовнішніх джерел фінансування, але без збільшення кредитного навантаження.
  2. Факторинг допомагає відвантажувати продукцію і надавати послуги з відстрочкою платежу. Це збільшує конкурентну здатність Вашої компанії на ринку, бо Ви висуваєте клієнтам зручні та вигідні умови оплати.
  3. Факторинг знижує ризик несплати поставок з боку клієнтів. Цей ризик прийме на себе факторингова компанія.
  4. Факторинг забезпечує вчасне отримання виручки за договорами. Навіть, якщо ви не користуєтеся зовнішнім фінансуванням.
  5. Факторинг знижує ризики роботи з новими клієнтами. Факторингова компанія оцінює їхню платоспроможність.

Факторинг, як інструмент позбавлення боргів

Крім цього, факторинг допомагає викупити боржнику власний борг у банку чи фінансової установи дешевше, ніж вартість самого боргу. Тобто «з дисконтом». Це дуже важливо, якщо в заставі перебуває нерухомість. А значить – є ризик її втратити, у випадку не сплати боргу чи відсотків по ньому. В цій ситуації саме факторинг дозволить боржнику на законних підставах позбутися боргу та врятувати нерухомість, що перебуває в іпотеці, або в заставі.

Для Вашої зручності, наші фахівці підготували низку детальних публікацій, в яких розповідається про те, як факторинг дозволяє позбутися боргів і врятувати нерухомість:

  1. Позбавлення боргу за кредитом;
  2. Врятування нерухомості, що перебуває в іпотеці.

Також, Вам буде цікавий наш мануал про те, як правильно обрати факторингову компанію, та інші матеріали з нашого блогу.

ТОВ факторингова компанія «Стандард кепітал» пропонує повний перелік послуг з факторингу в Києві, Харкові та інших містах. Ми працюємо виключно на прозорих та вигідних умовах.

Телефонуйте за номером +380638296149, щоб отримати безкоштовну консультацію чи домовитись про зустріч з юристом.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *