Робота з простроченою заборгованістю

Нерідко виникає ситуація, коли Ваш дебітор своєчасно не здійснює платежі по кредитам, тим самим накопичуючи свої борги. Якщо Ви потрапили в подібну ситуацію, то факторингова компанія «Стандарт Кепітал» пропонує послуги по поверненню простроченої дебіторської заборгованості.

Ми працюємо в наступних сферах, які так чи інакше стосуються стягнення простроченої заборгованості: кредитування, торгові операції, страхова діяльність, фінансові операції, телекомунікаційні послуги, енергетики тощо.

Будь-які борги можна стягнути, навіть прострочені, головне знати – як

В нашій факторинговій компанії повернення простроченої заборгованості – це комплексна послуга, в яку входять наступні сервіси:

— процедура з продажу боргу;

— досудове врегулювання боргового спору;

— судове регулювання суперечок;

— робота з виконавчою службою;

— забезпечення виконання судового рішення;

— забезпечення правового та інформаційного тиску на боржника.

Звісно, далеко не в кожній ситуації стане потрібним застосовування усіх цих заходів, бо часто проблеми з неповерненням боргів вирішуються вже на досудовому етапі. Але при потребі – ми застосуємо усіх передбачених Законом заходів для досягнення потрібного Вам результату.

Виникло запитання? Дзвоніть +38063 8296149!

Дебітори не хочуть платити по рахунках? «Стандарт Кепітал» забезпечить Вам стягнення простроченої дебіторської заборгованості, бо ми на цьому спеціалізуємось! Дзвонить прямо зараз!

 

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *