Викуп кредитів

У Вас відкритий кредит в банку, який Ви не можете погасити? Вашу проблему можна вирішити за допомогою факторингу: викупити кредит з дисконтом, як в діючих, так і в проблемних банках. Крім викупу кредиту, ви також можете врятувати своє заставне майно.

Викупити власний кредит у банку – як це зробити?

Закон дозволяє викупити кредит у банка з дисконтом, проте він же встановлює обмеження до контрагента банку. Відповідно, банк не має прав вести подібні справи зі звичайною фізичною особою. В цій ситуації факторингова компанія «Стандарт Кепітал» виступить покупцем кредиту в Ваших інтересах, після чого переуступить його Вам. Для цього наша компанія відповідає всім передбаченим законом вимогам.

Усі умови викупу та розмір дисконту ми узгодимо з Вами та закріпимо угодою. Тому після покупки прав вимоги за кредитами, «Стандарт Кепітал» або перепродасть цей кредит будь-якій особі (вашому представнику), або просто – спише борг.

Після завершення усіх вказаних операцій, банк усуває свої претензії до позичальника, який одержує закладене майно у своє повне розпорядження. Тобто крім позбавлення від кредиту, Ви також врятуєте своє заставне майно.

Дану процедуру можливо здійснити і в діючих банках, і в тих банківських установах, які перебувають в процесі ліквідації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

При потребі, факторингова компанія «Стандарт Кепітал» готова провести для Вас переговори з банком та задіяти одну з наших партнерських юридичних компаній для забезпечення умов, потрібних для викупу боргу.

Продаж застави

При відсутності в Вас джерел фінансування, ми проведемо переговори з Банком про покупку Вашої заборгованості з дисконтом, після чого укладемо з Вами угоду про прощення частини боргу в обмін на добровільний продаж заставного майна та погашення частини кредитних зобов’язань, оптимізувавши при цьому податки. Все це буде зроблено оперативно, у відповідності до Ваших потреб.

Рефінансування

Інший варіант дій при відсутності в Вас фінансових джерел – це рефінансування. Залучати його має сенс тоді, коли Ви більше не в змозі повноцінно здійснювати погашення кредиту та відсотків. Причиною цього може бути девальвація гривні по відношенню до валюти кредиту, зміна рівня доходів, погіршення бізнесу тощо.

В цій ситуації факторингова компанія «Стандарт Кепітал»  готова залучити фінансування від інвестора з можливістю викупу кредиту або розглянути перекредитування в іншому банку на кращих умовах, зберігши при цьому заставне майно. Звісно, для цього потрібні певні умови, наприклад, реальний, працюючий бізнес, який приносить дохід.

___

Важливим результатом усіх цих операцій стане покращення Вашої кредитної історії, що дозволить залучати фінансування для подальшого розвитку Вашого бізнесу. І пам’ятайте: навіть складну ситуацію з кредитами можна виправити законними засобами з допомогою факторингу.

 

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *